Американському президенту Дональду Трампу немає чого боятися, що Росія може пред’явити світові якісь компроментуючі факти проти нього.

Принаймні, у цьому переконував журналістку телеканалу NBС Мегін Келлі господар Кремля Володимир Путін під час Петербурзького економічного форуму.

Президент РФ заявив, що в його розпорядженні немає нічого, що могло б зашкодити главі Білого дому. Всі ж розмови про наявність компромату Путін назвав "ще одним набором дурниць".

Він також традиційно заперечив втручання Москви у президентські вибори в США в 2016 році.

"У Росії не було ніяких каналів ні з одним зі штабів кандидатів у президенти США. Ніяких. Росія ніяких каналів не створювала і ні з ким не мала ніяких каналів. Можливо, були якісь офіційні контакти зі штабами всіх кандидатів, це нормальна дипломатична практика", – наголосив Путін.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 19 листопада: статус Водоліїв, стабільність Терезів та продуктивність Близнюків Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам
Показати ще

Натомість глава РФ звинуватив Сполучені Штати у втручанні у вибори на територіях інших держав.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, чому Путін став "чужим" навіть серед світових диктаторів.