Поведінка російського президента Володимира Путіна на Пітерському економічному форумі "підірвала" мережу.

Про це повідомив портал Politeka.

Як виявилося, багато хто звернув увагу на не обізнаність лідера країни-агресора в низці питань, які піднімалися у ході засідання. Саме цей момент став новим предметом глузування інтернет-користувачів.

Путін навіть намагався продемонструвати американській журналістці свої вміння жартувати, відповідаючи на серйозні питання, та агресію, що зовсім не поліпшило його положення.

Популярні новини зараз
Лікарі розкрили шокуючу правду: 8 годин сну – міф, який може нашкодити Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Ухилянтам не сховати вдома – як планують вручити повістку Нові правила вручення повістки: присутність чоловіка не обов’язкова
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Путін назвав американську розвідку "придурками".