Відомий путінський пропагандист Володимир Соловйов заявив про готовність РФ анексувати за кримським сценарієм українські міста Одесу та Харків.

Так, в ефірі власного шоу на пропагандистському телеканалі "Росія 1" він поставив ряд провокаційних питань депутатові Державної думи РФ Костянтину Затуліну, на які отримав чіткі відповіді.

"Якою мовою говорять на Донбасі?" - лукаво запитав Соловйов.

"На Донбасі, звичайно, говорять тією ж мовою, якою, як знає Трамп, говорять в Криму, тобто російською", - сказав Затулін.

Популярні новини зараз

Звичайний "Запорожець" перетворили на кабріолет: вийшов стильний "спритний павук"

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" розповів про "поповнення": "Будемо дивувати"

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Показати ще

"Я до цього і веду. А у Харкові якою мовою говорять? А в Одесі?" - продовжив ведучий "Недільного вечора з Володимиром Соловйовим".

Гості в студії почали кричати: "По-різному!", "На Луганщині в селах розмовляють українською мовою", "На одеській говірці".

"Не знаю, не знаю... Так що ви дивіться! Ваш друг Трамп вам сказав, чий Крим, і натякнув на інше. Адже Я правильно розумію натяки?" - Соловйов звернувся до Затуліна.

Присутній у студії директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов у свою чергу запевнив, що не бачить трагедії в словах Трампа.

"Я не бачу тут трагедії. Ну сказав, так і сказав. Ну добре. А Ірландія? В Ірландії теж англійська мова. Але ірландський націоналізм досить антианглійський. В Україні розмовляють різними мовами, що не відповідає основній російській міфологемі про дискримінацію російської мови", - сказав політолог.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Росії видали нову страшилку про "концентрацію українських збройних сил" в регіоні Азовського моря біля адміністративного кордону з окупованим Кримом. Свіжий фейк розповсюдили російські ЗМІ, цитуючи слова депутата Держдуми від Криму Руслана Бальбека.

"Концентрація українських сил в регіоні Азовського моря і наявність штурмової авіації змушує розробити додаткові варіанти оборони півострова. Створення Україною різнорідного ударного угруповання поблизу російських кордонів під час чемпіонату світу з футболу — гра на західну публіку в надії на загострення відносин з РФ", - сказав Руслан Бальбек.