Колись популярна британська модель Карла Крессі вже не перший рік бореться зі страшною хворобою - ендометріозом.

Про це повідомляє ТСН.

Вона розповіла, що кілька років тому лікарі діагностували у неї небезпечну хворобу. Мова йде про так звану хворобу замороженого тазу.

У 2015 році у моделі діагностували так звану хворобу "замороженого тазу" - небезпечне ускладнення ендометріозу. При ньому матка, кишечник, фаллопієві труби та яєчники зростаються в єдине ціле за допомогою рубцевої тканини. Це дуже болісний процес, тому організм постійно відчуває сильний біль і нудоту. А живіт при цьому має вигляд такий, ніби жінка перебуває на останньому місяці вагітності.

Всі нутрощі Карли були поцятковані кістками, з яких виділявся гній, потрапляючи в черевну порожнину. Тому під час операцій лікарі викачали з неї майже 2,5 літра небезпечної рідини. Вона ніколи не зможе мати власних дітей, тому що це дуже небезпечно.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Крім того вона додала, що перед тим, як іти на побачення жінка обов'язково зізнається чоловіку у неможливості народити дітей.

"Коли я йду з кимось на побачення, то повинна зізнаватися, що ніколи не буду мати дітей. З цим дуже важко впоратися", - говорить Карла.

Співачка Євгенія Власова знову бореться з важкою хворобою.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що до України прийшов смертельний вірус.