Вчені відзначають, що глибини океану вивчені людиною набагато менше, ніж космос. Ніхто не знає, що приховують від нас темні води.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Може бути, підводні міста з розвиненими цивілізаціями (фантастика, так-так, але раптом), а можливо, там мешкають тварини, яких давно вважають вимерлими.

Наприклад, в 2013 році рятувальники виявили в морі останки яхти і дивну запис, на якому зображений момент загибелі судна. Якийсь величезна і сильна істота буквально протаранило яхту, на якій відпочивала компанія студентів. Судно пішло на дно, в живих не залишився ніхто.

Дослідники, які оглянули останки яхти, прийшли до висновку, що такий руйнівною силою могло мати лише одну тварину - мегалодон. Є тільки один нюанс: на думку вчених, остання подібна особина померла близько 2 млн років тому.І, тим не менш, є свідчення того, що гігантський монстр все ще живе в глибинах океану. Всупереч всім доказам вчених. Хто ж він, цей жахливий монстр? І чи дійсно йому вдалося вижити?

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Разом з тим варто додати, що туманний альбіон порадував любителів містичних та страшних історій. У Ліверпулі на березі річки Мерсі перехожий виявив останки невідомої тварини. За словами чоловіка, воно нагадувало доісторичне чудовисько.

Відомо, що останки виявив 28-річний мийник вікон Шон Хол, коли прогулювався з колегою берегом річки.

"Ми думали, що воно потрапило у біду, і вирішили перевірити, чи не зможемо допомогти йому повернутися в море. Але воно було мертве", — сказав він.

У невідомої істоти є ікла, однак були відсутні очі. За словами Холу, йому здалося, що очей в істоти не було від самого початку. Сама знахідка нагадала йому доісторичного річкового монстра.

Чоловік зателефонував організації, яка займається охороною тварин, щоб повідомити про знахідку. Фахівці не змогли встановити, до якого класу належать останки через сильне розкладання.

Морський біолог Леоні Робінсон з університету Ліверпуля зазначив, що цією істотою може бути хто завгодно — від морської свині до риби-гренадера. В Королівському суспільстві щодо запобігання жорстокого поводження з тваринами допустили, що це останки якогось китообразного.

На берег викинуло чудовисько з іклами і чорними шипами - експерти в глухому куті.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що привид явився дівчині в сімейному альбомі.