Нічого дивного: рупор Кремля назвав наступну ціль Путіна

поділитись
Російські "експерти" почали пропагандистську кампанію

В ефірі російського пропагандистського телеканалу відкрито заговорили, що наступною ціллю агресії Росії може стати Казахстан.

Про це повідомляє "Апостроф"

В програмі відомого пропагандиста Володимира Соловйова з претензіями говорили про "казахізацію Казахстану" через відмову від кирилиці, звернув увагу публіцист і блогер Олександр Тверській.

"Адже це вже не перший раз, коли Казахстан проявляє таку розмиту позицію. Ми щось не знаємо про наші відносини з Казахстаном, раптом десь пробігла чорна кішка? Чи нам чекати, що наступний Майдан пройде в Казахстані, щоб його відірвати від Росії? Може, древня казахська мова була написана латиницею? При всій повазі до казахського народу, там начебто не було зафіксовано латиниці", - заявив Соловйов на федеральному ТБ.

На думку Тверського, такі висловлювання є "тривожним сигналом" для жителів Казахстану.

"З цієї риторики все і починається. Передвоєнні пропагандистської штампи був озвучені на всю країну. Десяткам мільйонів людей цією фразою про "казахізацію" заронили зерно. Накочені до межі лжепатріотизмом, ненавистю і ксенофобією, за своєю природою несхильні до поваги чужих кордонів (у всіх сенсах), до гуманності і критичного мислення, що живуть за поняттями, вони сто відсотків відчули запах крові і жагу до наживи", - написав він.

"Так і бачу вже це: "дійдемо до Астани!". Ненавиджу", "Латиниця була до 1941 року. Потім казахську на кирилицю перевели", "Не щастить Росії з сусідами. То українці починають ось цю ось саму українізацію, то грузини, то молдовани, то балтійці, тепер ось казахізацію якусь почали, хто б міг подумати", "От ніяк не зрозумію, на якій підставі Росія взяла на себе право вирішувати долі інших народів? У себе б розібралися і повирішували... Народ жебракує, напівголодний і напівроздягнений", "Яке їх собаче діло, що було і чого не було в Казахстані?", - прокоментували пропагандистські висловлювання в соціальних мережах.

Варто зауважити, що раніше кримськотатарський журналіст Айдер Муджбаев допускав можливість окупації режимом президента РФ Володимира Путіна Білорусі і Казахстану.

Разом з тим варто відзначити, що гонка озброєнь між Америкою і Росією, про яку згадувалося при телефонній розмові між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Путіним, вже почалася.

Екс-начальник штабу Військової місії зв'язку НАТО в Москві Гаррі Табах в інтерв'ю розповів, що гонка озброєнь вже почалася. Трамп людина прагматична, бо все, що він говорить, потім збувається.

Американський військовий нагадав, що Трамп збільшив військовий бюджет, і не в останню чергу через брязкання зброєю з боку Росії.

"Наш бюджет виріс, а коли Путін говорить, що у нього буде і такий, і сякий зброю, а бюджет для збройних сил РФ знизився, і економіка стала гірше – це нонсенс, так не буває. Якщо він зробить це – Росія дуже швидко прогорить, а вона зараз і так у дуже поганій ситуації", – зазначив Табах.

На його думку, американський президент хоче дати шанс Росії вийти з цієї ситуації, запросивши Путіна на зустріч в Білий дім.

Мені здається, Трамп сказав: "Слухай, я буду як цар Соломон – дам тобі вихід із цього кута, в який ти себе загнав. Адже ти розумієш, що почалася стратегічна ізоляція Росії, а це дуже небезпечно. Більше того, почалася холодна війна і опускається залізна завіса – але цього разу вже Захід ізолює себе від Росії, від Радянського Союзу", – говорить офіцер США.При цьому Табах вважає, що президент РФ розуміє, що знаходиться в небезпеці, тому він вирішив послухатися ради Трампа і зустрітися з ним".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що путінських "іхтамнєтов" Донбасу зібрали в інтерактивну базу.

 

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
війна, агресія, РФ, Казахстан
Лікарі не зуміли правильно встановити діагноз дівчинки
0
0
03:52 16.08.2018
Порноканал повернувся відразу після того, як гра поновилася
0
0
03:12 16.08.2018
Український футболіст відзначився патріотичним вчинком після матчу з московським Спартаком
0
0
02:31 16.08.2018
Геї взяли штурмом відділення поліції в Єревані і побили правоохоронців
0
0
02:11 16.08.2018
Королівські ВПС Великобританії відзначили активність російської авіації
0
0
01:50 16.08.2018