Два вогнепальних поранення отримала 52-річна російська туристка Олена Харенко після того, як в її будинок на таїландському курорті Пхукет забралися грабіжники.

Як пишуть росЗМІ, злочин стався уночі, 30 серпня.

Скривавлену жінку першими побачили сусіди, до яких та прибігла за допомогою. Вона була у шоковому стані. Потерпілу негайно госпіталізували, лікарі провели операцію по вилученню куль з тіла жертви.

Правоохоронці кажуть, не встигли нормально допитати Харенко, але вона змогла повідомити, що злочинців було двоє.

Коли копи прибули на місце події, то виявили сліди крові, що вели з ванни. Вони також знайшли обидві гільзи. Одна з них була у спальні, інша – в саду. Поліція забрала для вивчення записи з камер відеоспостереження. Розслідування триває.

Популярні новини зараз
Газові плити, котли та колонки: "Нафтогаз" попередив всіх власників Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Туреччині побили російську туристку за те, що вона "відбирала хліб" у місцевих фотографів.