Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр підписав закон, яким легалізував шлюбні союзи між особами однієї статі та усиновлення ними дітей.

Для остаточного завершення процедури текст закону повинен бути опублікований в Бюлетені федеральних законів ФРН, повідомляє Zeit Online.

Закон вступить в силу через три місяці. До того часу відділи запису актів цивільного стану по всій країні отримають необхідні інструкції для оформлення шлюбів згідно з прийнятим законом.

Зазначимо, що законопроект про одностатеві шлюби парламент Німеччини схвалив більшістю голосів. Документ внесла на голосування Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) разом з Лівою партією і "зеленими".

Популярні новини зараз

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Однак не всі партії проголосували за цей закон.  Християнсько-демократичний союз, на чолі якого стоїть німецький канцлер Ангела Меркель, і Християнсько-соціальний союз (ХДС/ХСС) виступали проти визнання одностатевих шлюбів.

В загальному, за легалізацію шлюбів для всіх проголосували 393 депутатів парламенту Німеччини, проти - 226. Четверо утрималися.

Як повідомляв портал "Знай.ua", німецькі політики, які виступали проти одностатевих шлюбів, мають намір оскаржити нововведення в Конституційному суді.