Кримінальне провадження у справі про підозру в підробці реєстраційних документів автомобілів, призначених для ввезення в Україну нещодавно відкрила прокуратура німецького міста Галле.

"За інформацією Міжрегіональної митниці ДФС, на адресу європейських заводів-виробників транспортних засобів, прокуратурою м. Галле (Німеччина) було порушено кримінальну справу за підозрою в підробці реєстраційних документів автомобілів, призначених для ввезення в Україну", - підтвердили на офіційному ресурсі Державної фіскальної служби України.

Деталі розслідування поки не розголошуються, але відомо що вдалося заблокувати шахрайську схему із незаконного транзиту машин з іноземною реєстрацією.

За статистикою, в останні місяці продаж імпортних авто в Україні зріс на 137% - до 5,1 тис. автомобілів - у січні 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Популярні новини зараз
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Не вкладетеся у строки – мобілізують: чоловіки з відстрочками отримали попередження Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
Показати ще

Дивіться: що загрожує власникам євроблях?

Як повідомляв портал "Знай.ua", водії поділилися досвідом покупки машин з іноземною реєстрацією.