ЛГБТ-спільнота в Німеччині радіє - вже цього тижня парламентарії можуть дозволити одностатеві шлюби.

Відповідний законопроект схвалили сьогодні більшістю голосів на засіданні комітету Бундестагу з правових питань, пише місцеве видання Spiegel.

Депутати голосуватимуть за легалізацію офіційних союзів між геями і лесбіянками у п'ятницю, 30 червня. Про це повідомив лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц.

На користь прийняття законопроекту вже висловилися представники Лівої та Зеленої партії. Вони вимагають рівних прав для гомосексуальних пар.

Що стосується канцлера Ангели Меркель, то вона закликала депутатів Бундестагу слідувати за велінням совісті й приймати рішення незалежно від настроїв фракції, що можна розцінювати як підтримку з боку глави держави.

Популярні новини зараз
Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще

Нагадаємо, лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер теж висловився на користь легалізації одностатевих шлюбів. Мало того, він висунув прийняття законопроекту як обов'язкову умова для створення майбутньої коаліції після виборів у Бундестазі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", патріарх Кирило переплутав одностатеві шлюби з фашизмом.