Для любителів "полунички", а саме сайтів із категорією 18+ вигадали вельми незвичайний сервіс, який допоможе втілити найсміливіші фантазії в життя, а особливо це допоможе безнайдійно закоханим. Спеціально навчена нейромережа шукатиме порноакторок, які максимально схожі на обрану вами людину: варто лише завантажити фото знайомої і натиснути "пуск". Сервіс працює за тим же принципом, що і додатки з розпізнавання осіб.

Нова розвага працює на сайтах Reality Kings і Brazzers, які, як відомо, заборонені на території деяких країн, зокрема Росії. Мережа сканує і обробляє завантажений користувачем знімок і приступає до аналізу анкет порноактрис, вишукуючи максимальний відсоток зовнішньої схожості. Автори проекту відмічають, що це прекрасна можливість знайти двійника екс-пасії, серцеїдки зі старших класів або секс-символу мільйонів: якусь співачку або модель.

Справа коректності роботи все ж залишає питання через те, що сервіс вказує процент схожості з бажаної особистістю: іноді відбуваються "збої в системі". Завантаживши фото Саші Грей можна отримати її ж фото з відсотком подібності в 77%.

Журналісти спробували завантажити кого-небудь відомого в Росії, але кого ніколи не асоціювали з порнозірками: наприклад, 13-річну блогершу під псевдонімом Саша Спілберг. Що ж, результат вражає, тепер фраза "дивіться й інші мої відео" набуває нового сенсу.

Пошук по фотографіях ще однієї відомої інтернет-особистості Каті Клеп теж видав чимало результатів.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Дику противницю порноматеріалів Олену Мізуліну нейромережа вважає схожою з Бруклін Чейз. Але, швидше за все, це тільки зовнішня схожість: навряд чи жінки сходяться в питаннях розпорядження своїм тілом і поглядах на "дорослий" контент.

З таким сайтом можна експериментувати досить довго, хоч результати пошуку не завжди адекватні, проте завжди веселять. Ось тільки примітно те, що незважаючи на пошук будь-якого персонажа, в базі не знайшлося нікого схожого на Володимира Путіна. Ми серйозно.

На інший знімок сервіс все ж зреагував і показав сексуальну Ванессу. Як же все-таки звичайна усмішка людей змінює.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні з'явився унікальний сервіс для пошуку однофамільців.