У турецькому місті Трабзон літак Boeing 737-800 авіакомпанії Pegasus Airlines впав в обрив одразу після приземлення.

У мережі опублікували кадри з борта літака. На відео можна побачити та почути паніку людей, їхні крики, сльози та відчинені для евакуації двері. Роликом поділився один з присутніх під час НП пасажирів.

Нагадаємо, інцидент стався 13 січня близько 23:25 за місцевим часом. Прес-служба компанії зазначає, що в результаті аварії ніхто не постраждав. При цьому на борту перебували 162 пасажири і шість членів екіпажу. Людей евакуювали за допомогою рятувальних трапів літака.

Варто зазначити, що Boeing 737-800 був випущений у 2012 році і використовувався лише у Pegasus Airlines. В Трабзон літак здійснював рейс PC8622 з Анкари.

Дивіться: відео з борта Boeing 737-800

Популярні новини зараз
Радіти чи плакати: як зміняться пенсії у 2026 році Ціни впали, але ненадовго: якими овочами варто закуплятися на зиму Користуєшся чи ні, а платити маєш: чи законна "друга" платіжка за газ Лист-пастка від ТЦК: повістки тепер приходять так, що відкрутитись буде неможливо
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у каліфорнійському Сан-Дієго легкомоторний літак упав на житловий будинок.