У суботу, 30 червня в Ростові-на-Дону РФ дівчата влаштували оголену акцію протесту. Вони вийшли на вулиці міста з плакатами "Обібрали до трусів", протестуючи проти підвищення в країні пенсійного віку.

В одному з великих російських міст кілька сміливих дівчат влаштували незвичайну акцію протесту. Відповідні фотографії з оголеними дівчатами лише з плакатами були опубліковані на сторінках активісток в Facebook. Повідомляється, що Анастасія Шевченко та Марія Кривенко є учасницями партій "Громадянська ініціатива" і "Яблуко".

"Держава обкрадає нас. Тому ми провели пікети відчаю і безвиході. Уряд підвищує пенсійний вік і ПДВ. Зростають ціни на бензин, підвищуються державного мита, з 1 липня йдуть ціни на комуналку", - пише Шевченко в публікації.

Активістки закликали росіян приєднатися до флешмобу і викладати в соціальні мережі фото з аналогічними плакатами і хештегом #трусыПротеста.

Дивіться як в Росії почалися протести проти підвищення пенсійного віку:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" підвищення віку виходу на пенсію в Росії, що спровокувало обурення, вирішили дослідити детальніше, щоб з'ясувати: а скільки взагалі людей з першого покоління здатне дожити до нового пенсійного "показника"? Спойлер: результати так собі.

Експерти Інституту демографії Національного дослідницького університету "Вища школа економіки" підрахували, що банально не дотягнути до виходу на пенсію в 65 років і 63 роки ризикують 17,4% чоловіків і 6,5% жінок. Фахівці з'ясували, що для чоловіків, які зібралися вийти на пенсію протягом перехідного періоду, імовірність дожити" становить від 82 до 96%, для жінок - 93-99%.

Дивовижні висновки зробили на основі даних бази Human Mortality Database і сценарію змін до смертності, який заклали в середній варіант прогнозу Росстату.