Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров вважає, що президентом країни повинен стати чинний глава держави Володимир Путін.

Як пишуть російські ЗМІ, чеченський лідер не бачить альтернативи Путіну. "У нас є один вибір - це Путін. Весь російський народ підтримає його на 100%. Є Путін - є Росія. Час інших кандидатів, які хочуть бачити себе президентом країни, ще не настав", - сказав політик.

Дивіться, чи стане М'янма між Путіним і Кадировим.

Популярні новини зараз
Ухилянтів хочуть дістати через посольства: чи пошириться мобілізація за кордоном У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора В ухилянтів забиратимуть майно: кому готуватись Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої ​​процедури
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президент Чечні Рамзан Кадиров обурився, що російські ЗМІ недостатньо висвітлюють вбивства мусульман в М'янмі. Він навіть сказав, що готовий виступити проти Росії, якщо вона буде підтримувати тих "шайтанів". Таку позицію він не став коментувати.