Моторошна трагедія сколихнула всю Росію. В місті Кемерово зайнявся торгово-розважальний центр, страшний вогонь поховав живцем близько 70 людей, люди й досі шукають зниклих родичів. Найстрашніше те, що більше половини жертв НП - це діти, які прийшли до ТЦ весело провести вихідні. З кожною годиною подія обростає все більш шокуючими фактами, одним із таких є те, як вели себе охоронці закладу, які замість рятувати дітей, фактично прирекли їх на загибель.

За словами матері однієї з знаходили в ТЦ дівчаток Валентини Клопенко, діти вирішили пограти в автомати на четвертому поверсі. Коли вони зайшли в ігрову і побачили вогонь і дим, її дочка з подружкою стали тікати, але їх не пропускали охоронці.

"Я запитувала:" Хто вас не пропускає? " Вони відповідають:" Охоронці, дядьки в формі ". Говорили: "Йдете іншими сходами, в іншу сторону". Дівчата побігли іншими сходами, їх і там зустріли охоронці, закрили прохід: "Ідіть по інших сходах". Вони до інших сходах, теж не пропускають. Дітей тиснули, там така паніка була ...", - сказала вбита горем жінка.

Нагадаємо, під час пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" за останніми даними загинуло близько 70 людей, більше половини з них – діти. Більшість тіл настільки обгоріли, що їх неможливо опізнати. Експерти проведуть аналіз ДНК для з'ясування осіб загиблих.

Популярні новини зараз

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за фактом масштабної у розважальному центрі в Кемерово. За даними місцевих ЗМІ, займання почалося ще на третьому поверсі, де знаходиться ігрова кімната для дітей. Припускають, що ймовірною причиною загоряння стала несправна електропроводка.

Представники адміністрації президент РФ назвали однією з головних причин страшної трагедії в Кемерово – халатність та недотримання правил безпеки.

Наслідки страшної пожежі в Кемерово

Як повідомляв портал "Знай.ua", 26 березня, у ТЦ "Зимова вишня" в російському Кемерово,в якому напередодні вирувала смертельна пожежа, знову сталась НП. Очевидці розповідають, що з приміщення на четвертому поверсі валить дим, рятувальники негайно евакуюються.