Нетактовний коментар у соцмережі Facebook, написаний 30-річним шиїтом Таймуром Разом з Пакистану про сунітських релігійних діячів і про дружин пророка Магомета, коштуватиме йому життя.

Суд міста Багавалпурі у провінції Пенджаб на сході країни визнав допис "блюзнірським" й уперше за цією статтею обрав для чоловіка найвищу міру покарання, передає "Радіо Свобода".

Справа в тому, що в Пакистані більшість населення є сунітами, тому будь-яке блюзнірство по відношенню до цієї гілки ісламу, а також жарти про пророка Магомета вважаються кримінальним злочином і передбачають найсуворіше покарання, включно зі смертною карою. І якщо дотепер до страти не доходило, то самосудами з 1990 року у країні вбили 65 осіб, підозрюваних у такому правопорушенні.

У минулому році за звинуваченнями, пов’язаними з блюзнірством, в державі заарештували десятьох мусульман і п’ятьох представників інших релігій, повідомили в правозахисній організації Human Rights Watch.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", страта в’язня у Білорусі в 2017 року викликала неоднозначну реакцію з боку міжнародної спільноти.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще