В період з грудня 2017-го по березень 2018 року вимушені переселенці з Донбасу отримають гуманітарну допомогу від Папи Римського на загальну суму близько 5 мільйонів євро.

Ці дані в коментарі "Обозревателю" підтвердив очільник технічного секретаріату акції "Папа для України", єпископ Римо-католицької церкви Едуард Кава.

За його словами, саме за ініціативою Франциска в Європі розпочали збір коштів на потреби людей, котрі постраждали під час збройного конфлікту на сході України, незалежно від їх релігійної приналежності або політичних переконань. Особисто понтифік сплатив 5 мільйонів євро (загальна сума - 16 мільйонів євро).

Популярні новини зараз

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

"Наступні 5 мільйонів - в процесі реалізації, вони вже розподілені…ці кошти призначені для надання "конкретної допомоги" вимушеним переселенцям із зони бойових дій на сході України. Перш за все, мова йде про людей, які живуть поблизу лінії розмежування, а також в сусідніх областях - в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Донецькій. Крім того, велика кількість переселенців проживає в Київській області", - додав він.

В благодійній діяльності беруть участь також посольство Святого Престолу (Ватикану) в Україні та особисто Апостольський нунцій в Україні (посол Ватикану) архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

Дивіться: Папа Римський помолився за Україну

Як повідомляв портал "Знай.ua",у РПЦ впевнені, що молитва "Отче наш" не потребує коригування, як це пропонує Папа Римський Франциск.