XII Паралімпійські зимові ігри 2018 пройшли з 9 по 18 березня 2018 року в південнокорейському місті Пхенчхан. Збірна України посіла шосте місце в підсумковому медальному загальнокомандному заліку. Всього в Пхенчхані медалі завоювали представники 26 країн з 49 команд-учасниць.

Українські паралімпійці завоювали 22 медалі - 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових, передає "Знай.Спорт".

Лідером в командному заліку стала збірна США (13 золотих, 15 срібних, 8 бронзових), другі - Атлети з Росії (8, 10, 6), а замикає трійку лідерів збірна Канади (8, 4, 16).

Нагадаємо, в заключний день змагань українські лижники здобули сьому золоту медаль. Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова посіли перше місце в лижній змішаній естафеті 4х2,5 км.