Лідер Каталонії Карлес Пучдемон втік до Бельгії.

Як пише El Pais, про це стало відомо з джерел, близьких до уряду. При цьому Пучдемону склали компанію його наближені, які люто виступали за незалежність від Іспанії.

Іспанські ЗМІ пишуть, що втеча каталонських лідерів збіглося з поданням позовів Генпрокуратурою Іспанії проти політиків, які несуть відповідальність за проголошення незалежності.

Варто відзначити, що ще вранці Пучдемон опублікував в соціальній мережі фотографію, судячи з якої, він ще був в Барселоні.

Популярні новини зараз
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Показати ще

Пучдемон закликав до боротьби.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що іспанська влада відправили у відставку главу Каталонії Карлеса Пучдемона, а також глав департаментів регіону.