Англійська компанія випустила розумний презерватив. Новинку під назвою i.Con представила компанія British Condoms.

Про це повідомляє t1.ua.

Винахід працює за принципом розумного браслета, але реєструє сексуальне життя.

"Розумний презирватив фіксує тривалість, частоту і кількість статевих зв'язків, число різних прийнятих поз за різні періоди часу, кількість і середню швидкість фрикций під час статевого акту, окружність ерегованому пеніса і навіть кількість спалених калорій під час сексу", - говорять в компанії.

i.Con - це спеціальний гумовий обруч, який одягають на презірватів. Він виготовлений з еластичного гумового кільця, в якому заховані мініатюрні датчики.

Всі дані про статевий акт i.Con передає на спеціальний додаток в телефоні через Bluetooth. Це дає можливість зберігати інформацію і стежити за динамікою сексуальних відносин.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що дбати про те, щоб любовні втіхи закінчувалися благополучно, почали ще в стародавні часи. Наші предки в усіх кінцях світу досить широко використовували методи, тепер відомі як "хімічний" і "бар'єрний", а також їх симбіозні види контрацепції.

Люди давно шукали спосіб займатися сексом, не ризикуючи при цьому підхопити інфекцію або зачати дитину. Наші предки вигадували різні методи запобігання таких неприємних ситуацій.

Від різних протизаплідних мазей, відварів і настоянок - для жінок, до плавальних міхурів риб, сечових міхурів тварин і всяких інших міцних епітеліїв - для чоловіків.

Найстаріша легенда, що відноситься приблизно до 3000 року до н. е. і пов'язана з презервативом, - про крітського царя Міноса. Його дружина Пасифая наклала на чоловіка прокляття, згідно з яким, варто лише царю зблизитися з кимось, крім неї, - і зі сперми утворюються змії і скорпіони, на смерть кусають партнерку зрадника. Але Мінос не розгубився і спробував запобігти цьому за допомогою сечового міхура козла. Начебто допомогло.

Першими, хто став використовувати якусь подобу презервативів, були древні греки і єгиптяни. Історики виявили зображення єгиптян з якимись дивними виробами, надітими на статевий член, і існує навіть легенда, що шкіряний презерватив носив фараон Тутанхамон.

Довгий час вони були саме тваринного походження. Так, римські легіонери отримували кілька висушених кишок вівці, коли вирушали в далекі походи.

Римляни також користувалися презервативами зі смоли, яку обробляли спеціальним складом, що створює ущільнення. Після занепаду Римської імперії, в 5 столітті, в занепад прийшла і справа контрацепції - історики пов'язують це з тим, що поширилося християнство, яке вважало гріхом будь-які контрацептивні методи.

Продавець аптеки під час ЧС-2018 проколювали презервативи, щоб поліпшити генофонд

Нагадаємо, вчені знайшли найдієвіший захист від ВІЛ.

Як повідомляв "Знай.ua" дослідники розповіли все про розваги радянських людей у ліжку.

Також "Знай.ua" писав, що "пацанка" з Comedy Woman похвалилась своїми принадами.