Піди геть: російський банк нашвидку біжить з України

поділитись
У зв'язку з цим вони збиралися на нараду

19 березня акціонери прийняли рішення в ході загальних зборів - припинити банківську діяльність АТ "БМ БАНК", зберігаючи при цьому юридичну особу. Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Раніше акціонери Групи ВТБ прийняли стратегію оптимізації присутності в Україні, і в рамках її реалізації та у відповідності з вимогами Закону України № 1985-VIII від 23.03.2017 "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" розроблено план припинення банківської діяльності АТ "БМ БАНК".

У встановлені законодавством терміни (до 180 днів із дати погодження Національним банком України) АТ "БМ БАНК" обіцяє повністю виконати всі свої зобов'язання, пов'язані з банківською діяльністю, "і перш за все - зобов'язання перед клієнтами банку".

Нагадаємо, український парламент зареєстрував законопроект №8042, згідно з яким уряд внесе доповнення до Закону "Про санкції".

Його мета — заборонити використання техніки і програмного забезпечення російського виробництва на підприємствах і організаціях, які належать до критичної інфраструктури України.

До об'єктів критичної інфраструктури належать компанії і організації хімічної галузі, транспорту, банки та фінансові установи, IT - та телеком-компанії, компанії, що займаються продовольством, охороною здоров'я, підприємства комунального господарства, які стратегічно важливі для економіки і безпеки держави. Список таких об'єктів в Україні непублічний.

Проект закону вносить зміни до ст. 4, де розглядаються види санкцій, доповнюючи її таким абзацом:

"Заборона або обмеження використання на об'єктах критичної інфраструктури програмного забезпечення або технічних засобів телекомунікацій походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно з цим Законом".

Крім того, Національний банк України у поточному році проведе стрес-тестування 25 банків. Відомо, що оцінка буде здійснюватися за станом на 1 січня і буде складатися з трьох етапів.

Про це свідчить методологія, відповідно до якої буде здійснюватися оцінка діяльності банків.

Дивіться сюжет про банки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українцям розповіли, хто тягав їх гроші з Ощадбанку.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
БМ БАНК, РФ, Україна
Модель і актриса змогла вибороти престижний титул
0
0
02:16 21.04.2018
Ростовську пенсіонерку, яка підкидає сусідам фекалії, зняли на відео
0
0
00:40 21.04.2018
Російські попи після "Мурки" матимуть де розслабитись
0
0
23:00 20.04.2018
Вона вразила світ новим міфом Кремля
0
0
21:59 20.04.2018