У неділю, 18 червня, активісти групи "Стратегія-18" організували акцію на підтримку кримських татар на Невському проспекті у Санкт-Петербурзі.

За інформацією "Крим. Реалії", учасники поодиноких пікетів тримали національні прапори кримських татар і фото осіб, яких переслідують на анексованому півострові, - Ільмі Умерова, Ахтема Чийгоза, Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова.

Організатори поділились фотографіями з заходу у Facebook.

Учасники також поділились інформацією про викрадених, вбитих та заарештованих кримських татар та про сталінську депортацію у 1944 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стан здоров'я ув'язненого кримського татарина Арсена Джеппарова різко погіршився.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще