Два російських військово-транспортні літаки "Іл-76", які беруть участь в російсько-білоруських навчань "Захід-2017", вторглися в військове простір Литви.

Як пише Delfi, литовці викликали російського посла Олександра Удальцова в МЗС, де йому вручили ноту. Дипломати зажадали, щоб військове відомство пояснилося, на яких підставах, з якої причини літаки порушили литовський повітряний простір.

Як стало відомо, шість російських військово-транспортних літаків "Іл-76" летіли в Калінінградську область. Два з них відхилилися від плану польоту та о 22.50 і о 23.10 увійшли в повітряний простір Литви над територіальними водами. Там вони пробули 2 хвилини.

Офіцер по зв'язках з громадськістю авіабази ВПС Литви, капітан Єва Гульбінене нагадала, що в суботу винищувачі США, які патрулюють небо над Балтикою, в повітря не піднімалися.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Росія будує відносини з іншими країнами на вимогах і ультиматуми і не визнає незалежність сусідів.