У посольстві Російської Федерації в Аргентині правоохоронці виявили 400 кг кокаїну.

Як пише Сlarin, наркотичні речовини були заховані в 12 валізах серед дипломатичної пошти. Вантаж призначався для відправки в Росію. На даний момент силовики затримали п'ятьох підозрюваних осіб.

Російські ЗМІ пишуть, що цю операцію спільно проводили спецслужби Аргентини і Росії. Її деталі не розголошуються, оскільки оперативні заходи тривають.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджує, що підписання президентом України Петром Порошенко закону про реінтеграцію Донбасу це нібито спроба перекреслити Мінські домовленості.

"Сподіваємося, що на Заході, перш за все в Берліні і в Парижі, як столицях країн-учасниць нормандського формату, розуміють, що останні дію керівництва України ведуть в бік від виконання мінських домовленостей і є спробою їх перекреслити", - упевнений глава російського відомства.