У столиці РФ під однією з багатоповерхівок знайшли мертвим полковника військ протиракетної оборони Москви Анатолія Мілашевского.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Мілашевский протягом майже двох десятиліть брав участь у створенні високоінтелектуальної системи ПРО "А135" та "А35", яка захищає від ядерних та інших ракетних ударів. Також він виявив дефект у в апаратурі протиракети В -1000, за що його удостоїли нагороди "За бойові заслуги".

Мілашевсикй в музеї історії створення ПРО

За інформацією росЗМІ, попередньо причиною смерті називають самогубство. 80-річний полковник довго страждав через важку хворобу, та зрештою, втомившись боротися, викинувся з 10-го поверху.

Популярні новини зараз
Збіднілих пенсіонерів обкладуть штрафами: у кого заберуть до 50% пенсії Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", журналісти розповіли подробиці смерті російського актора Дмитра Мар'янова.