Невідомі в Уфі напали на салон стільникового зв'язку і за 30 секунд вкрали звідти 14 коробок з-під iPhone.

Про це повідомляє портал Bash.News.

Як зазначається, повідомлення на пульт чергового надійшло від співробітників ЧОП. Поліція приїхала і побачила розбиті двері. Всередині були розбиті вітрини, всього товару в магазині не було. Для проведення слідства на місце події приїхали криміналісти.

Вони почали оцінку збитків, після якої... попадали зі сміху. Виявилося, що горе-злочинці поцупили з полиць не самі гаджети, а всього лише коробки з-під них. Швидше за все, злодії вирішили, що телефони знаходяться всередині упаковок і навіть не стали перевіряти їх наявність, викравши коробки за 30 секунд.

В даний час за фактом злочину порушено кримінальну справу, ведеться пошук викрадачів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", один із найвідоміших злочинців Франції вдруге в житті втік з в'язниці.

Втеча рецидивіста була ретельно продуманий і організована цілою групою людей. Один з найвідоміших злочинців Франції Редуан Фаїд втік з ув'язнення з допомогою озброєних людей і ефектного зникнення на вертольоті.

Злочинець Редуан Фаїд був засуджений до 2 років позбавлення волі у в'язниці в департаменті Сена і Марна на південь від Парижу. Такий строк чоловік отримав за збройне пограбування і вбивство поліцейської в 2010 році під час невдалого пограбування.

Відомо, що троє озброєних чоловіків біля входу відволікали увагу охоронців і вимагали звільнення Фаїда. У цей момент у дворі в'язниці приземлився вертоліт.

Джерела повідомляють, що помічники рецидивіста Фаїда звільнили його з кімнати для відвідувань і вони разом полетіли на вертольоті. Ніхто із співробітників в'язниці не постраждав.

Поліція знайшла пілота літака і займається його допитом. Повідомляється, що він був узятий в заручники. Сам вертоліт був знайдений згорілим на північ від Парижу.

Крім того, Фаїд з в'язниці втікає не вперше. Тоді було теж ефектно, але не настільки. У 2013 році він взяв у заручники чотирьох тюремних охоронців і погрожував динамітом. Потім втік на машині, яка за ним приїхала.