Ігор Востріков, що втратив всю сім'ю в пожежі Кемерово, різко змінив свою думку про Путіна, чиновників та мітинги.

Буквально два дні назад вбитий горем росіянин, який у страшній пожежі втратив найрідніших: дружину, сестру та трьох дітей, звинуватив у трагедії чинну владу та особисто Володимира Путіна. Ігор Востріков був одним з тих, хто закликав росіян на мітинг, який відбувся під стінами злощасного ТРЦ "Зимова вишня" у вівторок, 27 березня.

"Моєї сім'ї більше нема. Винен чинний режим у моїй країні. Кожен чиновник мріє красти, як Путін. Кожен держслужбовець ставиться до людей, як до бруду", - писав 27 березня Ігор Востріков на своїй сторінці в соцмережі.

У своєму пості він закликав росіян вийти на мітинг.


Нагадаємо, що це саме його, Ігоря Вострікова, віце-губернатор області цинічно принизив на мітингу, заявивши чоловіку, у якого пожежа забрала всю сім'ю, що він піариться на трагедії.

А сьогодні Востріков перед російськими пропагандистськими ЗМІ виголошує кардинально протилежні "істини".

Популярні новини зараз

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

За словами Вострікова, його "відволікли" в неправильний бік "майданщики" – саме так він назвав людей, які разом з ним стояли на мітингу.

"З приводу Володимира Володимировича (Путіна – ред.). Ви чудово знаєте, що, назвемо прямо – він у нас не президент, а цар. Повна влада. Напевне влада повинна бути сильною. Це моя, в загальному, думка. Проблема не в Путіні. І вже тим більше не в Амані Гумировичу (губернатор області Аман Тулєєв – ред.)", - заявив на камеру "вбитий горем" Востріков.

Тепер уже він закликав людей не виходити на мітинги.

Що заставило чоловіка, який втратив всю свою сім'ю у страшній пожежі, і який ще вчора об'єктивно оцінював все, що відбулось, так різко змінити свою думку?

В одному з російських паблік відкрили навіть онлайн-голосування, в якому росіяни відповідають на це запитання. Більшість з них вважає, що Вострікова заставили змінити свою точку зору погрозами.

Зазначимо, Ігор Востріков також заявив, що невідомі зламали акаунт його покійної дружини і видалили всі фотографії:

Як повідомляв портал "Знай.ua", 27 березня у Кемерово біля торгово-розважального центру, де страшна пожежа забрала десятки життів, пройшов масовий мітинг. Люди вийшли з протестами та вимагали відставки влади.

Віце-губернатор області у відповідь на докори народу пішов у наступ та почав цинічно ображати присутніх, зокрема Ігорю Вострікову заявив, що той вирішив попіаритись на трагедії.