Екс- "прокурор" окупованого Росією Криму, сьогоднішня депутатка Держдуми РФ пригрозила організації Transparency International

Наталія Поклонська заперечує інформацію про те, що у неї є нерухомість в "ДНР", яку виявила Transparency International, та стверджує, що квартиру їй "підкинули".

Поклонська погрожує організації судовим процесом, повідомляють російські ЗМІ.

"Я буду просити Генеральну прокуратуру Росії провести перевірку за фактом скоєних злочинів. За зовнішніми ознаками статей [Кримінального кодексу] 201 (зловживання повноважень особою, яка виконує управлінські функції, в комерційних цілях), 128.1 (наклеп), 137 (поширення відомостей про приватне життя без згоди особи щодо неповнолітньої дитини), 170 (реєстрація незаконних операцій із нерухомим майном) ", - заявила "няш-мяш".

При цьому Поклонська зазначила, що документи підготують вже ввечері, а завтра направлять.

Популярні новини зараз

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

"Тому все, що я поки можу прокоментувати зараз - це ініціювання перевірок. І тоді Transparency International будуть дійсно займатися своєю справою - пиляти дрова", - пригрозила вона.

Квартира в Донецьку, яку знайшла Transparency International, зареєстрована дівоче прізвище депутки - на ім'я Дубровської Натілії. Однак, Поклонська стверджує, що не має ніякого відношення до особи, на яку записана житлоплоща.

"Я Поклонська. Моя особиста справа, з моменту народження, зі свідоцтва про народження, і до моменту виходу з Генеральної прокуратури, знаходяться в Генпрокуратурі України. Це завірені документи, і тому що вони роблять з цими документами в Україні з політичних мотивів, мені не відомо ", - заявила вона.

Депутатка Держдуми заявила, що квартиру їй вирішили "підкинути". Вона порівняла це зі знайомою їй ситуацією, коли "співробітники правоохоронних органів перевищували службові повноваження і підкидали потерпілим наркотики, або патрони, або гроші".

"А мені, виходить, вирішили "підкинути" квартиру. 29 кв. м? Знаєте, якось скупувато! От цікаво, а віллу і яхту вони теж так "виявляють"?" - заявила депутат.

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти Transparency International з'ясували, що Поклонська володіє квартирою в окупованому Донецьку, яку вона не вказала в декларації.