У неділю, 10 червня, представники Білорусі та Китаю підписали міжурядову угоду про безвізовий режим для власників звичайних паспортів.

Так, документ був підписаний за підсумками зустрічі президента Білорусі Олександра Лукашенка з головою КНР Сі Цзіньпіном в китайському Циндао, передає "БелТА".

Варто відзначити, що з білоруської сторони поставив підпис міністр закордонних справ Володимир Макей.

Крім того, були підписані угоди про співробітництво в інших сферах, зокрема, техніко-економічної допомоги, надання Мінську пільгового кредиту для АПК, а також розвитку людського потенціалу.

Також Білорусь і Китай уклали митні угоди і стратегічні програми співпраці середньо - і довгострокового періоду.

Популярні новини зараз

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Нагадаємо, що не так давно президент Білорусі Олександр Лукашенко під час відвідування прикордонної застави "Дивин" в Кобринському районі заявив, що Білорусь готова ввести контроль на кордоні з Росією, якщо Москва зі свого боку оголосить про таке рішення.

Прикордонники Білорусі на кордоні з РФ не мають постійних підрозділів, одночасно з російської сторони його охороняють штатні підрозділи ФСБ. Лукашенко зазначив, що дії білоруських прикордонників не повинні бути формальними і закликав Москву визначитися з цього питання.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що генеральний прокурор Білорусі Олександр Конюк під час нагородження працівників ЗМІ за краще висвітлення діяльності органів прокуратури заявив, що не виключає введення в країні кримінальної відповідальності за фейкові новини. Відповідні поправки в законодавство розробляють білоруські парламентарії.

"Помилковий контент розбурхує громадську думку, тому бувають великі наслідки", - сказав Конюк.

Він нагадав, що в Білорусі передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність за наклеп, проте, на думку прокурора, цього недостатньо.

Зараз білоруський парламент розглядає поправки в закон "Про ЗМІ", які передбачають обов'язкову ідентифікацію користувачів сайтів, у тому числі для коментарів на форумах, а також допускають позасудові блокування соціальних мереж.