Фігурантка скандалу з російським олігархом Олегом Дерипаскою, модель Настя Рибка записала короткий відеозвернення, в якому попросила про допомогу.

Вона пообіцяла "злити" інформацію про всі зв'язки російських депутатів з Дональдом Трампом, якщо вийде з в'язниці.

Відео Рибки було опубліковано 27 лютого на YouTube-каналі Anton Gerasimov.

"Звертаюся в першу чергу до журналістів. Я є свідком і єдиним відсутньою ланкою в зв'язку Росії з виборами в США. Я готова за допомогу від американських спецслужб і за гарантію моєї безпеки надати потрібну інформацію Америці, або Європі, якій іншій країні, яка зможе викупити мене з тайської в'язниці", - сказала Рибка.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

За словами дівчини, в ув'язненні вона перебуває вже кілька днів, а за її утримання у в'язниці нібито заплатили з російського консульства.

"Американська преса, я вам дуже багато чого не хотіла розповідати, але зараз склалася така ситуація, що нас намагаються закрити і дуже надовго. Тому я готова вам розповісти все відсутній пазли, підтвердити їх аудіо, відео. Я знаю дуже багато. Чекаю ваших пропозицій, чекаю в тайській в'язниці. Якщо ви ще знайдете мене живий, я із задоволенням з вами поспілкуюся", - сказав дівчина.

Рибка обіцяє злити інформацію

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що головна фігура в скандалі з російським олігархом Олегом Дерипаскою, модель Анастасія Вашукевіч, відома як Настя Рибка, заявила, що має трьох дітей від трьох різних чоловіків. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За її словами, вона народила хлопчика і двох дівчаток. Старші живуть в Білорусі, а молодша в Америці. Модель також додала, що вона тільки іноді телефонує зі старшими, "але не більше того". Рибка каже, що їх цікавить тільки те, щоб іграшка була дорожче, ніж у однолітків, а кашею їх нагодувати може будь-хто.

З кожним зі своїх немовлят мати розлучалася протягом першого року. При цьому Рибка порівнює себе з президентами, а своїх чад називає "нащадками".