Вибух, який пролунав сьогодні, 12 травня в Римі біля будівлі поштампу, спричинила радіоактивна бомба. Про це з посиланням на поліцію повідомляє італійське видання RaiNews.

За словами правоохоронців, вибуховий пристрій було обладнано таймером. Бомба складалася з двох частин - безпосередньо вибухового механізму, а також ємності з горючою сумішшю.

В поліції також зазначили, що, незважаючи на повідомлення про два вибухи, обидва з них були викликані спрацьовуванням одного і того ж пристрою.

Повідомляється також, що в будівлі, біля якої стався вибух, знаходиться одна з установ ООН.

Основною версією інциденту наразі правоохоронні органи розглядають "показовий акт" місцевих анархістів.

Популярні новини зараз
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, в італійській столиці пролунав подвійний вибух.