Президент Росії Володимир Путін продемонстрував "відсталість" на зустрічі з молодим поколінням з освітнього центру "Сіріус".

Відповідну думку висловила керівник аналітичного департаменту Центру політичних технологій центру Карнегі Тетяна Станова, стаття опублікована на офіційному сайті.

"Проблема перша: занадто виражена консервативність і, якщо завгодно, "відсталість" Путіна на тлі аудиторії. Майже з самого початку спілкування стало ясно, що президент виглядає уособленням минулого століття: він дивиться фільми на касетах, не користується соціальними мережами, не розуміє сенс використання нікнеймів, постаючи перед сучасними дітьми вимираючим політичним динозавром", – розповіла Станова.

За її словами, російському президенту було важко спілкуватися з дітьми, як він звик це робити зі звичайною аудиторією. Він намагався "здатися своїм", але у нього нічого не вийшло. Адже зазвичай, Путін спілкується з публікою в хамоватому, яскравому стилі, з провокативними жартами.

Станова зазначила, що російський "вождь" повинен був опукло показати політичний талант на тлі молоді. А вийшло навпаки. Діти були цікавіше, продемонструвавши утопічні і фантастичні проекти.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

За словами керівника департаменту, Путін прийшов непідготовленим на зустріч. Молодь не отримала спеціального послання, з вектором на розвиток майбутнього.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на зустрічі з дітьми в Сочі Путін повідомив, що не вирішив поки, чи він хоче йти з посади президента.