У Росії у віці 90 років пішов з життя радянський і російський художник, графік Віталій Волович.

Про це повідомили в міській думі. Волович був почесним громадянином Єкатеринбурга.

Популярність Воловичу принесли ілюстрації до середньовічної літератури: "Слово о полку Ігоревім", "Річард III", "Роман про Трістана та Ізольду" і інших творів. У 2005 році він отримав Золоту медаль Російської академії мистецтв за серію графічних аркушів до трагедії Есхіла "Орестея".

Віталій Волович був заслуженим художником РРФСР, народним художником Росії, членом Спілки художників СРСР, академіком Російської академії мистецтв. Його роботи є в колекціях Третьяковської галереї, Російського музею, Державному музеї образотворчих мистецтв імені Пушкіна в Москві, Празькій національній галереї та інших державних і приватних зібраннях.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

3 серпня художнику виповнилося 90 років.

У Росії помер автор Чебурашки

У вівторок ввечері, 14 серпня, після тривалої боротьби з онкологією у віці 80 років помер відомий радянський і російський письменник Едуард Успенський - автор культових творів, серед яких мультфільм "Простоквашино" та історії про крокодила Гену.

В Москві у Центральному будинку літераторів відбулось прощання з відомим радянським і російським автором дитячих казок-повістей Едуардом Успенським. Його поховали на Троєкуровському кладовищі.

Успенський був одним з небагатьох відомих російських діячів, які відкрито захищали Україну і засуджували путінську політику.

Дивіться: Едуард Успенський. Що ми не знали про життя письменника

Нагадаємо, на 74-му році життя помер поет-пісняр Микола Зінов'єв.

Саме він є автором легендарної пісні "Паромщик". В основу сюжету віршів Зінов'єва лягла історія реальної людини, поромника Якова Дмитровича Захарова, який в післявоєнні роки перевозив на поромі дітей, сиріт, інвалідів.

Як повідомляв Знай.ua, 18 серпня 2018 року в мережі з'явилася інформація про те, що помер колишній директор української групи "Океан Ельзи" Богдан Уцеха.

Також Знай.ua писав, що Народну артистку Росії Галину Польських, яка відома за роллю тещі Галини Аркадіївни із кінофільму "За сімейними обставинами", було доставлено ​​в одну із підмосковних клінік у вкрай тяжкому стані.