У суботу, 18 серпня, на 81-му році житті не стало Кофі Аннана - колишнього Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй. Чоловік помер в Швейцарії, в одній з госпіталів Берна.

"Сьогодні ми сумуємо про втрату великої людини, лідера і візіонера - колишнього генерального секретаря ООН Кофі Аннана", - пишуть представники Міжнародної організації з міграції ООН.

Що стало причиною смерті, поки що залишається невідомим.

Аннан Народився в 1928 році в Гані. Він пройшов довгий шлях від простого дипломата до Генерального секретаря ООН. Аннан очолював організацію двічі - з 1997 по 2006 рік. У 2001 році він удостоївся Нобелівської премії миру.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Екс-генсек став першим представником чорношкірого населення Африки на чолі організації. У 2003 році він виступив проти військової операції США в Іраку.

Народний артист Російської Федерації Вадим Абдрашитов потрапив у столичну лікарню з інфарктом. Як стало відомо ЗМІ, Вадим Юсупович спочатку вступив в реанімацію, але лікарям вдалося стабілізувати його стан і режисера перевели в стаціонар.

Ми також писали нещодавно, що акторка популярного серіалу "Щасливі разом" Марія Симдянкіна впала в кому після операції, а лікарі запропонували відключити її від апарату життєзабезпечення. Про стан акторки розповіла її подруга Олена Ксенофонтова. Після операції Симдянкіна не могла прийти до тями три дні. Зараз у медиків з'явилася надія на те, що артистка вийде з коми.

Нагадаємо, що агент секретної служби США, який займався охороною американського президента Дональда Трампа, переніс обширний інсульт під час перебування американського лідера в Шотландії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі Трампа з Путіним до Білого дому зазирнула смерть - помер особистий охоронець президента США.

Також "Знай.ua" писав, що через хворобу у віці 53 років помер творець найпопулярнішого спорткара від Ford.