У США у віці 87 років помер відомий письменник і журналіст Том Вульф.

Як інформує The New York Times, посилаючись на агента письменника Лінн Несбіт, незадовго до смерті він потрапив в одну з лікарень Нью-Йорка з інфекцією.

Том Вулф вважається засновником літературного напряму "нова журналістика". Сам термін був вперше згаданий Вулфом в 1973 році. Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, детальний опис сцен.

Популярні новини зараз

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Зима скасовується, але розслаблятися не варто: в Україні потеплішає до +18, скільки ще триватиме друге літо

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Вулф народився в 1931 році в Вірджинії. Працювати журналістом він почав з 1956 року, співпрацюючи з місцевою газетою. В якості штатного журналіста The Washington Post він отримав премію Гільдії видавців періодичної преси за матеріали, присвячені революції на Кубі. У 1962 році Вулф переїхав у Нью-Йорк і почав працювати з New York Herald Tribune.

Велику популярність Вулф отримав як письменник. Його перша книга, опублікована в 1965 році, називалася "Цукеркорозмальована апельсинопелюсткова апельсиннолепестковая обтічна малютка". Серед його творів — романи "Багаття амбіцій", "Чоловік у повний зріст", збірка репортажів "Електроохолоджуючий кислотний тест" про контркультуру ЛСД.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у столиці Грузії помер відомий актор і режисер Баадур Цуладзе. Знаменитості не стало на 84 році життя.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook кінознавець В'ячеслав Шмиров.

Заслужений артист Грузії Баадур Сократович Цуладзе пішов з життя в Тбілісі після тривалої важкої хвороби.

"Помер Баадур Цуладзе, великий друг нашої школи кіно в Грузії... Світла пам'ять прекрасному актору, класику грузинського і радянського кіно", - написав Шмиров.

Зазначимо, що Баадур Цуладзе народився в Батумі 5 березня 1935 року. У 1961-му закінчив режисерський факультет ВДІКУ - майстерня Олександра Довженка та Михайла Чіаурелі. Працював штатним актором і режисером кіностудії "Грузія-фільм", режисером дубляжу. Далі - Президент Гільдії кіноакторів Грузії, член правління Союзу кінематографістів Грузії. Цуладзе знявся більш ніж у 90 фільмах, а також виступив режисером 10 стрічок.