Британський маніяк Денніс Нільсен, який зізнався у вбивстві близько 15 чоловік, помер у тюрмі на 73-му році життя. Про це повідомляє BBC News.

У прес-центрі в'язниці Full Sutton під Йорком, де він утримувався, уточнили, що буде проводитись незалежне розслідування з метою встановлення причин смерті Нільсена.

Нільсен скаржився на сильні болі в кишечнику. Смерть настала в результаті ускладнень, що виникли після термінової операції на черевній порожнині.

Цей "милий вбивця" проживав в британській столиці і в якості жертв обирав бездомних і студентів. З ними він, як правило, знайомився або в питних закладах, або прямо на вулицях Лондона. На його рахунку п'ятнадцять жертв, хоча відомості в останні роки різняться. Сам Денніс говорив, що на його рахунку дванадцять трупів. Він орудував на вулицях Лондона з 1978 до 1983 року, а розквіт його діяльності припадає на 1980 рік.

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Маніяк приводив людину у свій будинок, далі душив її. Коли бідолаха втрачав свідомість, або опускав його голову у відро, наповнене до країв водою, або вбивав у ванні. Мертві тіла він складав під пілогу свого будинку, попередньо їх розчленувавши. Тут убивці дуже допомагали навички, отримані ним тоді, коли він працював м'ясником (коли служив в армії). Після "освіжування" тіла кидалися в багаття.

Пізніше, вже в 1981 році, коли маніяк став жити в горищному приміщенні багатоквартирного будинку, він зберігав тіла і різні їх частини у валізах і дорожніх сумках в шафі. Потім він перемальовував, а іноді і фотографував отримані результати, і позбавлявся від мертвих тел. Цей неадекватний чоловік вигадував і здійснював з небіжчиками цілі сюжети "сімейного життя". Вони разом дивилися телевізор, спали, злочинець вів з ними інтимне життя, загалом все як у всіх.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у російському Єкатеринбурзі правоохоронні органи нарешті схопили серійного маніяка, який здійснив більше трьох десятків вбивств і зґвалтувань протягом 22 років.

Як повідомляє прес-служба Слідчого комітету по Свердловській області, злочинець орудував у різних районах міста.