У п'ятницю вранці, 20 липня, на 82-му році життя померла перша дружина легендарного поета, актора театру і кіно Володимира Висоцького - Іза Висоцька - провідна акторка Нижньотагільского драматичного театру.

Про це йдеться на офіційному сайті театру. У повідомленні зазначають, що останній рік Висоцька боролася з важкою хворобою."Вона хворіла, але виходила на сцену до останнього. Перед відпусткою взяла участь в загальних зборах театру, будувала плани на новий театральний сезон", - розповіли в театрі.

Іза Висоцька була єдиною з його коханих жінок, яка носила прізвище великого артиста. Їхнє знайомство відбулося в 1956 році в школі-студії МХАТ. Висоцький навчався на першому курсі, вона - на третьому. Закохані вирішили одружитися в 1960-му році, але шлюб їх виявився недовгим: за 2 роки пара вирішила розлучитися. Про свого відомого чоловіка Іза Висоцька написала дві книги спогадів.Майже все життя Іза Костянтинівна прожила в Нижньому Тагілі, працювала і жила на сцені Нижньотагільского драматичного театру протягом 47 років. Саме ця сцена запам'ятала найкращі з усіх її ролей: Онисію в спектаклі "Золотий пил", Софі в "Паризькому уїк-енді", Мод в "Гарольда і Моді", Памелу в постановці "Дорога Памела".

У грудні минулого року благодійний фонд "Артист" нагородив артистку премією "Визнання" за багаторічний внесок в культурний розвиток Росії. Церемонія нагородження відбулася в Державному театрі націй.Де відбудеться церемонія прощання з великою акторкою, поки не повідомляється. Організацією похорону займатиметься син і племінник, що вже приїхали до Нижнього Тагілу.Нагадаємо, в Сполучених Штатах відому модель знайшли мертвою в її власному будинку.

Як повідомляв Знай.ua, відомий співак Олег Винник розповів, як дізнався про смерть найближчої людини - матері.

Також Знай.ua писав, що в Росії за загадкових обставин помер відомий діджей і співак Тагір Вагапов.