30 серпня американці попрощалися з гуру психології Луїзою Хей, яка свого часу стала однією із засновниць руху самодопомоги.

Хей було 90 років. Сумна звістка про її смерть з'явилася на офіційному сайті Луїзи. Втім, жодних подробиць представники автора більш ніж 30 книг не розкрили. Лише запевнили шанувальників, що продовжать справу Хей, пише Clutch.

Вперше про експерта самодопомоги заговорили у 1984 році, коли на прилавках магазинів з'явилася дебютна книга Луїзи - "Ти можеш зцілити своє життя".

Філософія Хей полягала в тому, що негативні емоції, переконання і неприйняття себе стають джерелом проблем зі здоров'ям. Виходячи з цього, автор пропонувала змінити мислення, щоб їх подолати.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян поманила загадковими написами на голому тілі: "Йди за мною"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Показати ще

"Найважливіший момент у науці любові - це, швидше за все, відмова від самокритики. Коли ми говоримо собі, що нічого страшного не відбувається, то, незалежно від обставин, все можна легко змінити і виправити. А коли ми вважаємо, що все погано, труднощі зустрічаються на кожному кроці. Ми всі без винятку змінюємося. Кожен день - це новий день. І сьогодні ми вже чинимо трохи не так, як учора. В умінні адаптуватися і рухатися вперед разом із життєвим потоком полягає наша сила", - говорила Хей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", померла легендарна французька акторка.