30 серпня американці попрощалися з гуру психології Луїзою Хей, яка свого часу стала однією із засновниць руху самодопомоги.

Хей було 90 років. Сумна звістка про її смерть з'явилася на офіційному сайті Луїзи. Втім, жодних подробиць представники автора більш ніж 30 книг не розкрили. Лише запевнили шанувальників, що продовжать справу Хей, пише Clutch.

Вперше про експерта самодопомоги заговорили у 1984 році, коли на прилавках магазинів з'явилася дебютна книга Луїзи - "Ти можеш зцілити своє життя".

Філософія Хей полягала в тому, що негативні емоції, переконання і неприйняття себе стають джерелом проблем зі здоров'ям. Виходячи з цього, автор пропонувала змінити мислення, щоб їх подолати.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

"Найважливіший момент у науці любові - це, швидше за все, відмова від самокритики. Коли ми говоримо собі, що нічого страшного не відбувається, то, незалежно від обставин, все можна легко змінити і виправити. А коли ми вважаємо, що все погано, труднощі зустрічаються на кожному кроці. Ми всі без винятку змінюємося. Кожен день - це новий день. І сьогодні ми вже чинимо трохи не так, як учора. В умінні адаптуватися і рухатися вперед разом із життєвим потоком полягає наша сила", - говорила Хей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", померла легендарна французька акторка.