Моторошна стихія нанесла удар по жителях Судану. Масштабна піщана буря просто перетворила країну на оранежево-червоне пекло.

Про це повідомляє ТСН.

Через природного явища вулиці Судану різко спорожніли, а ті люди, яким потрібно кудись йти, надягли марлеві маски.

Однак деяких дітей і підлітків не зупинила піщана буря - вони грають в футбол, незважаючи на забарвити небо в оранжево-червоний колір пил.

Популярні новини зараз

Ткач, Ласточкін і Горбунов влаштували українкам сюрприз до 8 березня: "Матусі, донечки і дружини"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Показати ще

Нагадаємо, жителі кількох областей України, а також в Росії та Грузії спостерігали за незвичайним явищем. В Кінці березня землю вкрив сніг незвичайного забарвлення. У деяких регіонах жителі вранці помітили яскраво жовтий та рожевий сніг. Спеціалісти пояснили, що такий коліh опади отримали через піщану бурю, що накрила Африку, її слід дістався аж до наших регіонів.

В Україні 19 березня жовтуватий сніг випав на Донбасі. Такого ж кольору опади помітили і в Ростові. Тоді в Донецькому регіональному центрі з метеорології ще однією ймовірною причиною "кольорового" снігу назвали техногенну причину.

Потужна буря розфарбувалв ізраїльське місто в червоний колір

Як повідомляв портал "Знай.ua", кольорові снігові бурі російські синоптики пояснили рідкісним природним явищем. Такі опади пов'язали з піщаними бурями в Африці в районі Сахари. Частинки пилу конденсувались, в результаті чого пройшов кольоровий дощ.