Міністр оборони РФ Сергій Шойгу вибрав собі нового прес-секретаря. Посаду займе 26-річна журналістка Росіяна Марковська з видатними талантами, які легко можна розгледіти.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Шойгу видав наказ про призначення 15 листопада. Тепер вона буде доносити пропаганду оборонного відомства РФ.

Сама Марковська пояснила, що буде працювати на посаді прес-секретаря міністра, в той час як Ігор Конашенков залишається директором департаменту інформації і масових комунікацій Міноборони Росії.

Росіян Марковська народилася 6 січня 1991 року, закінчила факультет журналістики Далекосхідного федерального університету. Вона встигла попрацювати журналістом і ведучою новин на багатьох пропагандистських ресурсах Кремля. З 2015 року вона була кореспондентом телеканалу "Зірка", який неодноразово видавав неймовірні фейкові новини.

Марковська веде активне життя в соціальних мережах. Про це свідчить велика кількість фотографій в мережі.

В любові до фотографії Марковська цілком може скласти конкуренцію помічниці міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Анастасії Дєєвій, яка прославилася серією скандальних знімків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, американська модель Ліндсі Пелас, яка має природний восьмий розмір грудей, анонсувала еротичний календар на 2018 рік з собою коханою.