Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов під час програми "Воскресный вечер" послався на фейковое інтерв'ю, ставши всерйоз його обговорювати.

Фейковий сайт "theguardıan", де літеру "i" було замінено на "ı", опублікував матеріал під виглядом інтерв'ю англійського розвідника, де сказано про плани Заходу розвалити Росію.

Ведучий розповів гостям про те, що було опубліковано інтерв'ю "про яке почали говорити, правда-не правда. В ньому досить відомий колишній англійський розвідник розповідає, що їхні плани після грузинської війни були такі: захопити Кавказ, використовувати Кавказ для відриву від Росії, використовувати радикальний іслам для вибуху Кавказу та Поволжя".

Пізніше видання "Лапшеснималочная" в Twitter высмеяло Соловйова.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Матеріал з "бесідою" з екс-директором британської секретної служби МІ-6 Джоном Скарлеттом з'явився на копії британського сайту 13 серпня.

ВВС провела детальний лінгвістичний аналіз тексту, вказавши на те, що носії англійської мови не могли б зробити відповідні помилки в своїй промові.

На момент написання замітки сторінка підвантажується з кешу і виглядає так.

 


Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, пропагандистові не вистачило мізків, щоб зрозуміти жарт українського артиста.