Поки мільйони росіян чекають на запуск прямої лінії із президентом РФ Володимиром Путіним, альтернативну онлайн "книгу скарг" відкрив відомий чуваський блогер Костянтин Ішутов.

Пряма лінія Путіна без Путіна

На своїй сторінці у Facebook він організував пряму лінію із самим собою.

"На кремлівську ви все одно не додзвонитеся - шанс мізерно малий, що хтось зверне увагу на вашу проблему, практично нульовий, - вважає Костянтин, - Телефон багатоканальний з переадресацією на вільний номер. Якщо перший зайнятий, то на другому фізично відповісти не зможу - існує голосова пошта, на яку також можна залишити повідомлення, пізніше прослухаю ", - пояснив користувачам блогер.

Що скаже Путін росіянам: спойлери від блогера

На думку Ішутова, росіянам немає ніякого сенсу слухати те, що будуть "віщати" з Кремля – мовляв, Путін все одно скаже традиційні речі, які не змінюються з року в рік:

"Путін скаже, що ціни на бензин ростуть і це погано, ситуація в сфері ЖКГ неприпустима і знаходиться на постійному контролі уряду, з корупцією боролись і будемо боротися, від санкцій ми тільки міцніємо, виробництво зростає, збільшення пенсійного віку - питання хворий, але до нього будемо змушені повернутися, підвищення податків, якщо і буде, то непомітним, держава буде всіляко підтримувати молодих фахівців, в тому числі житлом, медицину і далі необхідно модернізувати, а також виробляти аналоги закордонним лікам , де проходить Чемпіонат світу з футболу, будуть відчувати незручності, але це ненадовго, до питань екології особливу увагу, необхідно розвивати наукомістке виробництво", - написав він.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Пізніше з'явилися перші питання:

"Коли в Чувашії з'явиться робота? Мається на увазі не робота по блату, а загальнодоступна, для простих людей і щоб при цьому вони могли б їсти, платити комуналку, іпотеку, купувати ліки, купувати медичне обслуговування, дітям іграшки, підручники ...", - пишуть у коментарях.

Дивіться: пряма лінія із Путіним

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні, 7 червня, у Москві відкрили "Пряму лінію" із президентом РФ Володимиром Путіним. Традиційно щороку росіянам "дають шанс" поставити всі болючі питання особисто господаря Кремля, втім відповіді в результаті влаштовують, як завжди, не всіх. На даний час, як звітують офіційні джерела, на лінію надійшло приблизно 1,75 мільйонів питань. З засобів зв'язку лідирує телефон, а загалом в період з 27 травня по ранок 7 червня зателефонували 1 млн 381 осіб.