Президент Росії Володимир Путін проводить в черговий раз пряму лінію з громадянами й відповідає на питання, що їх найбільше хвилюють. Це вже п’ятнадцяте за рахунком спілкування з народом.

Традиційно Путін заспокоїв громадян, що в країні все стабільно добре, а економка навіть почала зростати на тлі санкцій. В якості доказів, він змалював зростання ВВП країни й назвав показник "скромним".

"Все це загалом дає можливість сказати, що криза подолана", - запевнив російський президент.

Після цього глава Кремля не переставав радувати громадян, вказуючи на ріст продажу автомобілів, іпотечних кредитів, зростання експорту та рекордно низьку інфляцію.

Досить дивним є такі показники, коли з 2014 року Росія перебуває під економічними санкціями через анексію Криму та участь у конфлікті на Донбасі. Путін вважає, що причин для продовження санкційних обмежень немає.

Популярні новини зараз
Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"У санкцій є плюси - ми вимушені включити мізки та таланти, а не тільки користуватись нафтодоларами", - наголосив президент.

Торкнувся Путін й теми своїх онуків. Він сказав, що хоче, щоб вони звичайними людьми, а не "спадкоємцями" й жили звичайним нормальним життям. Діти та онуки, за його словами, живуть не за кордоном, а в Росії й не мають жодного відношення до політики.

Самих же росіян хвилювали більш нагальні питання. Вони скаржились на погану якість доріг, проблеми з екологією, неякісними умовами життя та низький прожитковий рівень. Задавали Путіну питання й, нібито, з Києва. Російський президент не оминув увагою Україну. Він назвав одіозного Віктора Медведчука українським націоналістом, а Порошенка попередив про "голубі мундири" в Європі.

Але соцмережі найбільше розвеселила поява "незручних" питань до Путіна, де у нього поцікавились: "Ти справді вважаєш, що народ повірить в цей цирк з підставними питаннями? ".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський президент Володимир Путін шокував порівняннями економік Росії та Китаю.