Вже на цьому тижні представники Білого дому на чолі з американським лідером Дональдом Трампом обговорять можливість введення нових економічних обмежень проти російського президента Володимира Путіна.

На такий крок зважилися у відповідь на хімічну атаку, яку російські бойовики здійснили в Сирії: тоді в результаті атаки загинуло понад 70 осіб. Нові санкції проти кремлівського засідателя представить Джон Болтон - радник глави Сполучених Штатів Дональда Трампа. Цю інформацію підтвердили в Державному департаменті.Зовсім несподівано, звичайно, але Російська Федерація зі свого боку заперечує застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума, про яке заявили правозахисники. За словами Міністерства закордонних справ РФ, подібні "провокації" і "брехливі вигадки" з'являються для "вигороджування терористів". У той час як Росія і сирійський уряд "забезпечують гуманітарні коридори для виведення цивільного населення".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що з російського аеропорту Ростова таємно відправили до Сирії групу з 130 осіб, які могли бути найманцями для підтримки режиму президента Сирії Башара Асада. На питання про мету відправки один з чоловіків сказав: "Ми підписали папери - нам не дозволяється нічого розголошувати. У будь-який момент може прийти старший, і ми потрапимо в біду", після чого додав: "І ви теж".

Повідомляється, що для підтримки своєї військової кампанії проти повстанців, Асад і його союзники в Росії та Ірані, а також бойовики "Хезболла" потребують цивільних літаків, щоб організовувати поставку, в тому числі людей. Штати намагається заблокувати доступ до літаків шляхом експортних обмежень на Сирію і Іран, вносячи в "чорні списки" авіакомпанії в цих країнах. Американський уряд також вніс у "чорний список" ряд компаній за межами Сирії, звинувачуючи їх у тому, що вони виконують роль посередників.