У курортному містечку Росії молоді люди, займаючись сексом, не могли знайти собі місця. Через докори відпочивальників, туристам довелося кілька разів змінювати локацію. 

Сталося це у російській Находці на пляжі в Лівадії. Молоді люди зайнялися сексом серед білого дня. Коли туристам робили зауваження, вони переходили в інше місце.

Очевидці зняли пристрасних коханців на відео і опублікували його у соцмережах.

На ролику можна побачити, як спочатку молоді люди почали вдаватися до втіх у ресторані на пляжі. Їх спробувала втихомирити місцева охорона і вони відійшли за стіну намету - назовні.

Коханці припинили своє злигання після декількох наполегливих прохань від інших відпочивальників. Після цього вони перемістилися за автомобіль. Походеньки закінчилися прямо на піску.

Нагадаємо, що куріння, торт замість сніданку і слова-паразити є цілком зрозумілими шкідливими звичками. А ось в сексуальному житті все не так очевидно. Лови 10 звичок, які потрібно назавжди викорінити зі свого ліжка.

Тривалі ласки - це прекрасно, проте у всьому повинна бути міра. Потрібно розуміти темперамент партнера і часом йти на поступки. Навіть якщо довга прелюдія для тебе важлива, варто погодитися часом на спонтанний інтим. Він лише додасть фарб в твою сексуальне життя.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", нещодавно в Києві відкрився "еротичний" готель, який чимало шокував жителів столиці. Нестандартне заклад - перший в країні готель формату "lovespace". Заклад не зовсім звичайне - тут можна орендувати одну з семи кімнат зі спеціальними декораціями, які відтворюють найпоширеніші еротичні фантазії.

Також портал "Знай.ua" повідомляв, що дослідники назвали заняття, яке за ступенем задоволення і реакцій в мозку здатне замінити секс. Яким би неймовірним не здавалося ця ідея, але численні тести і експерименти показала, що такий спосіб дійсно є.