У мережі з'явилося нове фото з місця падіння російського винищувача Су-30СМ, який вранці у четвер, 3 травня, зазнав аварії в районі Латакії в Сирії.

Відповідний знімок був опублікований очевидцями в соціальних мережах.

На знімку можна побачити місце падіння повітряного транспортного засобу в Середземне море, а також високий стовп диму.

Нагадаємо, що винищувач почав падати, коли набирав висоту після зльоту з аеродрому Хмеймім. За даними Міноборони Росії, вогонь по літаку не відкривали, і він міг впасти внаслідок попадання в двигун птаха. В результаті авіакатастрофи загинуло два пілота.

Популярні новини зараз
Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК Українці не можуть розрахуватись у магазинах: ПриватБанк почав блокувати платежі Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни
Показати ще

Раніше "Знай.uа" писав про катастрофу легкомоторного літака, що сталася неподалік від нафтового родовища Ель-Шарара в лівійській пустелі Ідехан-Марзук. Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що за попередніми даними, в результаті краху літака на злітно-посадковій смузі загинули три людини – двоє пілотів і один помічник.