Президент Росії Володимир Путін вирішив похизуватися літературними знаннями, а саме віршами українського кобзаря Тараса Шевченка. Це була його своєрідна відповідь президенту України Петру Порошенко, який під час святкування введення безвізу з ЄС процитував слова Михайла Лермонтова про "немиту Росії".

Декламував вірші глава Кремля під час чергової прямої лінії, де розповідав народу про великі перемоги і економічне зростання країни. Путін зазначив, що Порошенко дуже добре знайомий з російською класикою і похвалив за це. За його словами, коли Лермонтов писав свої вірші області, які сьогодні входять до складу України, "були просто частиною Росією".

"Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляхів її розпинають свої власнії діти", - процитував Путін рядки Тараса Шевченка.

Глава Кремля з чогось надумав, що великі українські історичні особистості Грушевський, Франко та Драгоманов нібито виступали за федералізацію України, а також були проти входження Криму до її складу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент Росії Володимир Путін в черговий раз проводить пряму лінію з російським народом, де запевняє всіх у благополуччі та величі країни.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще