Глава Росії Володимир Путін був помічений в обіймах з новим маленьким хлопчиком.

Відповідне відео опублікував в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. Це сталося під час візиту російського лідера до Китаю.

У Путіна відбувся короткий діалог з одним із юних хокеїстів, який повідомив політику, що йому 12 років. У відповідь той сказав: "Та годі! Заливаєш? Заливаєш!"

"А Путін в Китаї сьогодні знову попався на улюбленому занятті: лапати і гладити хлопчиків. А що у збоченців означає "заливати"?" - посміявся політолог Олексій Голобуцький.

Варто відзначити, що раніше політолог Олексій Голобуцький зробив наступний пост на своїй сторінці Facebook:

"Путін ось йшов собі з інавгурації - і зовсім випадково зустрів Пахмутову.)) В Пахмутової зріст 149 см (був - з віком зменшився см на 7 мінімум). Як примудряється Путін бути на півтори голови її вище, коли на інших фото він нижче Медведєва з його 162 см - "секрет клонів"))) "- підписав фото він.

"Вона встала на коліна", "Може він росте?", "Він" зустрічає "тільки відповідних по зросту", - пишуть коментатори під постом політолога.

Багато в коментарях до однойменного посту журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова в Twitter, відзначили також не випадковість випадкової зустрічі Путіна і відомої поетеси.

"Ну так прям випадково і зустріла. Бідна Пахмутова, стояла там не менше години, чекаючи цієї "випадкової зустрічі", "Гарна прикмета", "Так, кого ще там за сценарієм залишилося зустріти? Пахмутову в дзвіночка, а в гармати кого поставили?"- саркастично висловлюються вони.

Разом з тим варто додати, що усім відомо, що президента Росії Володимира Путіна іноді замінюють двійники. Особливо в тих випадках, коли його життю може загрожувати якась небезпека.

Експерти вважають, що першу модель Путіна замінили іще в 2004 році. Тепер, найчастіше, від імені "колективного Путіна" публічно виступає особа, яку можна умовно визначити, як "бурята". За його азійські скули і любов відпочивати на Алтаї, чого у "первісного Путіна" не було ніколи.

Політолог Віктор Каспруко задає цікаве питання - наскільки довго Путін буде панувати над Росією.

Навіть якшо хтось і наважиться звільнити Росію від багаторічної путінської диктатури, у закулісної команди все-одно знайдеться рішення.

Телебачення віщає про те, що Путін смертельно хворий. Але це нічого, в Росії хороші лікарі і вони його швидко вилікують і поставлять на ноги. Після цього президент зникає на кілька тижнів, а потім відбувається феєричне повернення.

І хоча новий Путін на вигляд відрізняється від попереднього, це пояснюють наслідками лікування, похибкою на його поважний вік, черговою косметичною перетяжкою обличчя або результатом дії ботоксу.

Таким чином, ешелоноване дублювання варіантів путінських копій дає змогу оперативно заміняти "вибувшого" Путіна, і показувати на публіці хоч дюжину його нових моделей.

Новітня історія ще такого не бачила ніколи. Це ноу-хау є унікальною розробкою кегебістської влади в Росії.

Путін нагадує маленького заляканого звірка, якого винесли під софіти, і який під своєю потенційною агресією у всьому, приховує свій страх перед неминучим викриттям.

Двійник Путіна забув німецьку мову

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "мікроспадкоємець" Путіна в церкві змусив весь світ перехреститися.