У московському храмі Христа Спасителя на Великдень був помічений школяр, в якому інтернет-користувачі побачили велику схожість з президентом Росії Володимиром Путіним.

Знімок виклав у Facebook російський блогер Рустем Адагамов.

"В таємних кремлівських лабораторіях винайдена машина часу: на Великодній службі в ХХС був маленький Володя Путін — прибулець з минулого", - підписав він фото.

Користувачів соцмереж здивувало схожість:

"Чому з минулого, просто клон вирощують. Кому ще Путін зможе передати трон крім Путіна?","Чим хлопчик-то винен, щоб його так обзивати?","Нового двійника ростять, ну і духовно долучають", "Тепер старого отруять, на нового замінять...", "Наступник знайшовся. Залишилося років 20 почекати", "Цілком можливо, що це його син. Нічого смішного і/або особливого. У ВВП є сини".

 

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"в соціальних мережах з'явилася унікальна фотографія з хроніки відомого документаліста Віталія Манського. Тут бачимо команду тоді ще майбутнього президента Російської Федерації Володимира Путіна.

"Ці люди були в штабі Путіна на його перших президентських виборах 2000 року. З тих пір хтось пішов в опозицію, хтось злетів по кар'єрних сходах, а хтось помер", - йдеться у коментарі "Теперішнього часу".

Відзначається, що велика більшість з тих, кого бачимо на знімку, досі вірно служать агресору.

"Переважають у передвиборній команді Путіна не силовики з Пітера, які працювали з ним в мерії (таких всього троє, з Петербурга — п'ятеро з 18, якщо вважати і досить рано випав з близького оточення Іллю Клебанова)", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, в мережі опублікували серію унікальних фотографій з дитинства та життя президента РФ Володимира Путіна, які демонструють його людську сторону, не властиву йому в цьому.

На добірці можна побачити весілля Володимира Путіна. На деяких фотографіях він відпочиває з друзями, а також на знімках є його батьки, зокрема, одне з фото демонструє, як він сидить на колінах у матері.