Сербія анонсувала перші в історії спільні військові навчання з країнами-членами НАТО.

Заходи заплановано на жовтень 2018 року, повідомляє Radio Slobodna Evropa.

План проведення навчань вже затверджений Міністерством оборони країни.

Захід може стати політичним проривом у співпраці Сербії з Північноатлантичним альянсом, відзначають місцеві журналісти.

Хоча сербські військові й брали участь у понад 20 військових навчаннях під егідою НАТО як спостерігачі, військові навчання "REGEX 18" вперше будуть проходити на території Сербії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 15 листопада: спілкування Близнюків, гармонія Терезів та стабільність Риб Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках Українцям виплатять компенсації за комунальні послуги: хто і скільки отримає Правила та нюанси пенсії: як на старості отримувати 10 тисяч гривень при 25 років стажу
Показати ще

Відзначимо, що з усіх балканських країн саме Сербія має найтісніші зв'язки з Росією.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", на Балканах цілком ймовірно може зруйнуватись крихке перемир'я через сепаратистські настрої в регіоні. Не обійшлося тут і без всюдисущої руки Москви, яка всіляко розпалює конфлікт.